chata u Bouzova

Vybavení chaty

chata u Bouzova

Moderní a standardní nábytek, stoly, židle, lavice, kuchyňský dřez, bar, teplá a studená voda (pitná), 2x lednice, krbová kamna, el. přímotopy, splach. WC, bojler, umývadlo, vana, krb, sedací souprava, barevná televize, SAT, možnost připojení k internetu - WIFI (jen od května do října včetně), kulečník "dírkáč" (malý s hříbky - rozměr 0,75x1,40m), radiomagnetofon, mikrovlnná trouba, el. trouba, remoska, rychlovarná konvice, grilovací zařízení.

V létě zahradní nábytek, slunečník, dětský bazének, pískoviště, venkovní ohniště.

Ložní prádlo - povlečení a přezůvky nutno vzít s sebou.

Parkování na pozemku.

Zákaz kouření v celém objektu chaty. Pobyt zvířat není zásadně povolen.

Chata se nachází v nadmořské výšce 400 m, v menší chatové oblasti (20 chat), v malebné krajině Drahanské vrchoviny u obce Radnice. Je na velmi klidném a tichém místě, mimo hlavní komunikaci. Příjezd je od Mohelnice, přes Loštice, Pavlov až do Radnice. Chata je postavena na svažitém pozemku nad lesem, na kopci zvaném Čechovec.

Z okolí je hezký výhled na tamější krajinu, údolí říčky Třebůvky a gotický hrad Bouzov.

Chata je zděná, celoročně obyvatelná. Obytná plocha 50 m2, pozemek 400 m2, v užívání po dostavbě od roku 1997.

chata u Bouzova

Místnosti sestávají z chodby, koupelny s WC, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, otevřeného schodiště, dvou ložnic v prvním patře (4 pevná lůžka - válendy, 4 přistýlky – rozkládací části soupravy), terasy a dvou balkonů.

Chata je částečně podsklepena, kdy tato část sklepního prostoru slouží jako společenská místnost vybavená barem, stoly s židlemi, kulečníkem zvn. dírkáč a dalším příslušenstvím k odpočinku a relaxaci.

Autobusové spojení - 0,5 km
Vlakové spojení - 10 km
Obchod - 3 km
Restaurace - 3 km